• No1 : Karaman Turizm Seyahat Servis Hizmetleri
  • bilgi@karamantur.com

Adres Bilgileri,

575 Sok. No: 20 6. San. Sit Gaziemir İzmir.

(232) 282 23 24

Merkez Ofis

Karaman Turizm Hakkımızda

Karaman Turizm Seyahat

Firma kurucumuz sayın Özcan KARAMAN ın yılların tecrübe ve deneyimi ile, yola çıkarak uzman personel, kadro ve kaliteli araç filosu ile, 2003 yılında İzmir Gaziemir’de kurulmasına vesile olduğu, KARAMAN Tur. Taş.. Tic. Ltd. Şti. kısa sürede hedefine ulaşmış,

Sektöründeki liderler arasında yerini almıştır., Kalite, güven, rekabet ve fiyat standartlarının sürekliliği ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız, sizlere en uygun hesaplı ve ekonomik çözümler üretmek , kaliteli hizmet vermek, müşterilerinin ulaşım hizmetini zamanında, rahat ve güvenli bir şekilde, yapmasını sağlamak , KARAMAN Tur. Taşı. Tic. Ltd. Şti. tarafından, teminat altına alınmıştır.

Güvenli ve konforlu bir yaşam her alanda herkesin en önemli ihtiyacıdır. Öğrenci ve personel servis taşımacılığı hizmetlerinde de güvenlik ve konfor birinci önceliktir. Güven içinde işimize gidebilmeli, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı güvenle okullarına gönderebilmeliyiz. Karaman Turizm olarak

öğrenci taşımacılığı ve personel taşımacılığı & servisi & taşıma hizmetleri alanında sektörün en güvenli ve kaliteli hizmetlerini veren öncü firmalarından biriyiz. En yeni teknolojilere sahip konforlu servis araçlarımızla, deneyimli ve eğitimli sürücülerimiz ve hosteslerimizle, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kaliteli, konforlu ve güvenli servis taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

İş hayatının en önemli sıkıntılarından biri işe gidip gelirken yaşanan sıkıntılardır. Trafikteki yoğunluk toplu taşıma araçlarıyla zamanında işe gitmemize en büyük engeldir. Bu nedenle kurum ve kuruluşlar çalışanlarının ulaşım sorununu servis taşımacılığı hizmet alarak çözmektedir.

Karaman Turizm firmamızdan servis taşımacılığı hizmetin alan kurum ve kuruluşların çalışanları için işe gitmek ve işten evine dönmek sorun olmaktan çıktığı gibi, keyifli bir yolculuğa dönüşüyor. Personel konforlu araçlarda, geç kalma stresi yaşamadan ve güven içinde yola çıkıyor.

Personel taşıma hizmetlerini konforlu ve lüks araçlarımızla veriyoruz. Araçların iç ve dış temizlikleri düzenli olarak yapılır. Yol, izin ve sigorta belgeleri düzenli olarak güncellenir. Araçlarda standartlara uygun ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazı bulunmaktadır. 

Personel servisi araçlarımızın tümü GPS – Araç Takip Sistemi ile takip edilmektedir.  Böylece yolculuk süresince güven ve konfor en üst seviyede sağlanmaktadır. Servis taşımacılığı hizmetlerinde çalışan personelimize insan ilişkileri, iletişim ve kılık kıyafet gibi konularda eğitimler vermekteyiz.

0
Engineers & Workers
0
Engineers & Workers
0
Engineers & Workers
0
Engineers & Workers

Karaman Turizm Seyahat Personel ve Öğrenci Servisi Tur Gezi Organizasyonları İletişime Geçiniz