• No1 : Karaman Turizm Seyahat Servis Hizmetleri
  • bilgi@karamantur.com

Adres Bilgileri,

575 Sok. No: 20 6. San. Sit Gaziemir İzmir.

(232) 282 23 24

Merkez Ofis

Personel Servisi

Karaman Turizm Personel Servisi ve Taşımacılığı

Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı olup 2000 yılından bu yana elde ettiği deneyimli uzman kadrosu ve modern araç flosu ile hizmet vermektedir. Bugün beş yüzü aşkın çeşitli tip ve kapasitedeki araçları ile taşımacılık sektörünün tercih edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

KARAMAN TURİZM; Müşterileri ile yapmış olduğu anlaşma ile personelini evlerinden iş yerlerine – iş yerlerinden ikamet mahallerine kararlaştırılmış güzergâh ve saatlerde güven içinde taşınması hizmetini sağlamaktadır. Bu hizmetin yerine getirilmesi esnasında aşağıdaki ana prensiplerinden taviz vermemekteyiz.

  • Güvenlik;

Bünyemizde taşıdığımız her birey, olası kazalara karşı Trafik Sigortasının yanında anlaşma ile yolda istenmedik hallerde mobil sağlık hizmetleri güvence kapsamına alınmıştır.
Ayrıca bütün araçlarımızda Ferdi Koltuk Kaza Sigortaları da Standart olarak sunmaktadır.
Bütün araçlarımızın periyodik bakımları kontrolümüzdedir. 
Bütün Şoförlerimiz Psikoteknik değerlendirme testinden geçmiş olması ve ilk yardım bilgisinin yeteri kadar olmasına da azami özen gösterilmektedir.

  • Zamanlama;

Mesleğinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, İzmir trafiğini çok iyi bilen profesyonel ekibimiz sayesinde, çalışanlarınız iş yerinizde olması gereken saatte huzur ve güven içinde ulaşırlar.

  • Yetki ve Yeterlilik;

Şirketimiz Kalitesini; Uluslararası denetçi kuruluş olan TÜV-SÜD/TÜRKİYE İle ISO 9001:2008 Toplam Kalite Sistem Belgesini ve Yine TSE-HYB 12257 Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgelerini alarak tescillemiştir.

 

Karaman Turizm Öğrenci Taşımacılığı

Şirketimiz bünyesinde profesyonel anlamda okul taşımacılığı departmanını 2002 yılında hizmete açmıştır. Hizmet sürecimizde ana faaliyetimiz öğrencilerimizi Evlerinden Okullarına, Okullarından evlerine güvenli bir şekilde Servis Araçlarımız ile ulaştırmaktır.

Öğrenci servis taşımacılığında yönetmeliklerden ve idari düzenlemelerden kaynaklanan şart ve yükümlülükler doğrultusunda hizmet sunmak başlıca görevimizdir. Yeni kanun ve mevzuatları sürekli takip ederek gerekli düzenlemeleri uygulamaya sokmak ve bu düzenlemeler doğrultusunda hizmetimizi eksiksiz yerine getirmek başlıca çabamızdır. 

Öğrenci taşımacılığında ana politikamız, taşımış olduğumuz öğrencilerimizin güvenlik ve konforunu sağlayarak, kaliteli hizmet anlayışımızla zamanında eksiksiz hizmet vermektir. Yarınlarımızın teminatı, gelecek umutlarımıza en üst düzeyde hizmet verileceğinden emin olabilirsiniz.

Karaman Turizm Seyahat; İzmirin çeşitli bölgelerindeki kamu ve özel sektöre ait okullarda öğrenci taşıma hizmetini başarı ile sürdürmektedir.

Bünyemizde taşıdığımız bütün öğrencilerimiz Zorunlu Karayolları Trafik Sigortasının dışında, Ferdi Koltuk Kaza Sigortası ile güvence kapsamına alınmıştır. Yapmış olduğumuz anlaşma ile Seyahat halinde Acil istenmedik sağlık konuları ile ilgili Mobil Sağlık Hizmetini öğrencilerimizin hizmetine sunmuştur.

Çocuklarımız Geleceğimizin Teminatıdır. Güvenli Seyahat ve Güleryüzlü Hizmet İçin Doğru Yerdesiniz. 

 

KARAMAN TURİZM SEYAHAT HİZMETLERİ

 
Karaman Turizm Seyahat Tüm ulaşımlarınızı sizin adınıza biz organize ediyoruz. Sizlerin ve misafirlerinizin tüm transferlerinin zamanında, güvenli ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan çözüm ortağınızdır.
 
Deneyimli personelimiz,Son model araçlarımız, standart olarak koltuk arkası bireysel eğlence sistemleri ve sınırsız ikram servisi seçeneklerimiz ile her transferinizde sizlerin hizmetinizdeyiz.
 
KURUMSAL ETKİNLİKLERE YÖNELİK TRANSFERLER
 
Şirketinizin bayi toplantıları, kongre ve fuar etkinlik ulaşımları, özel organizasyon transferleri vb. tüm taleplerine anında araç tahsis etmektedir. Ayrıca, siyasi partiler, yerel yönetim ve belediyeler, dernek ve vakıflar, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm transfer organizasyonları uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 
OKUL ORGANİZASYONLARI
 
Okul gezisi programlarınız, eğitim programlarınız vb. organizasyonlarınıza yönelik tüm transferleriniz en güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca üniversitelerin festival, konser, yarışma, seminer, kongre vb. tüm faaliyetlerinde yurtiçi ve yurtdışı transfer hizmetlerimiz tüm yıl boyunca organize edilmektedir.
 
SPOR ETKİNLİKLERİ
 
Profesyonel ve amatör spor kulüpleri ve taraftar gruplarının tüm transferleri, kısa ve uzun süreli spor aktivite ve turnuvaları, maç ve kamplara ilişkin seyahat ve aktarmalar ile istendiği takdirde konaklama seçenekleri  
 
YURTİÇİ VE YURTDIŞI TUR PLANLAMALARI
 
Tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarınızın transferlerini gerçekleştirebileceği gibi istediğiniz güzergahlar da sizin adınıza tur programlarınızı da planlamaktadır.
 
 

Sedan, minibüs, midibüs, otobüs veya VIP araç seçenekleriyle tercihinizi siz belirleyin…

 

SEDAN
Sedan standart 3 kişi kapasiteli olup son model sedan özelliklerinde, hem ekonomik hem de konforlu araçlardır.

VIP
Vip Minibüs 6 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, yüksek donanımlı en güvenli araçlardır.

MİNİBUS
Minibüs grupları 8-19 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre değişiklik göstermekte olup, son model araçlardan oluşan en güvenli araçlardır.

MİDİBÜS
Midibüs grupları 27-31 kişi kapasiteli olup, kişi sayısına göre ideal konfor ve güvenlikte araçlardır.

OTOBÜS
Otobüs grupları 45-54 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.

KARAMAN TURİZM VİP TRANSFER HİZMETLERİ

 
Sizin hizmetinizde size özel şöförünüz ile hava limanında sizi karşılar Trafiği, zaman kaybını, otopark aramayı yani ulaşımla ilgili hiçbir şeyi düşünmeden siz, iş yada özel programlarınıza konsantre olun.
 
HAVAALANI -OTEL TRANSFERLERİ: 
Yurtiçi tüm uçuşlarınızın havaalanı - otel transferlerini ve şehir turlarını hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir.
 
Havaalanından veya havaalanına, dilediğiniz destinasyonu seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın.
 
ÖZEL SEYAHAT ve VIP TRANSFERLER:
Sizlerin ve misafirlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye'nin her yerine özel seyahat planlamaları, kişisel ve gruplara yönelik VIP transfer seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.
 
Farkımız Kaliteli ve güler yüzlü hizmetimiz. Karaman Turizm  memnuniyetiniz bizim için değerlidir.